MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14577324

nr 1457 7324

Skåp

1900-tal. Bemålat, tudelat. Överdel med glasade dörrpar. Beslag av mässing. Bredd: 97 cm. Djup: 43 cm, höjd 227 cm, nyckel

Kondition: Slitage. Senare målning

Utrop:

5.000 kr

Såld:

7.400 kr

måndag 28 mars 2022
kl 18:34:34